MUAY THAI, KICK BOKS, MMA, SYSTEMA SAMBO, SELF-DEFENSE

KARTAL MMA (MIXED MARTIAL ARTS) DERSLERİNE BAŞLIYOR

Kartal MMA için bizi seçiyor. Tüm Dünyada MMA nın en güçlü iki tekniği olan Muay Thai ve Combat SAMBO ile en güçlü siz olun. MMA de ayakta dövüş tekniği olarak tüm dünyanın tercihi Muay Thai ve yer teknikleri için en çok tercih edilen sistemlerden SAMBO bir arada. Eşsiz bir tekniğe mi sahip olmak istiyorsunuz? O halde Dünyanın en güçlü iki dövüş sanatını Muay Thai ve SAMBO yu bir arada öğrenme şansınız var.

Kartal MMA combat sambo

Combat Academy, Kartal Efor Spor Kulübünde

Combat Academy Kartal Efor Spor Kulübü Bünyesinde Kartal’da MMA Grup Derslerine Başlıyor.  Kartal MMA için bizi seçti. Yer dövüşü için SAMBO, ayakta dövüş için Muay Thai iki branşı birlikte keyifle öğrenin. Kartal MMA ile tanışacak. Combat Academy farkıyla temel ve ileri düzey yarışmacı olarak sporu sürdürebileceğiniz bir ortam. Bilgili ve deneyimli bir antrenör eşliğinde keyifle spor yapabilirsiniz. MMA için tüm dünyanın tercih ettiği branşlarla tanışın.
Muay Thai, Kick Boks ve SAMBO deneyimi ile daha başarılı bir MMA sporcusu olmak sizinde hakkınız. Kendinizi tek bir branşla kısıtlamak istemiyorsanız, özgür bir dövüş tekniği öğrenmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
Gerçek MMA deneyimi kuralsız yaşanır…

!!!DİKKAT!!!

MMA-MIXED MARTIAL ARTS-VALE TUDO OLARAK YAPILMAKTADIR

KARTAL MMA İÇİN BİZİ SEÇTİ!!!

combat-sambo muay_thai_muay_boran